Porcelana Villeroy & Boch – kolekcje For Me i Floreana

Porcelana Villeroy & Boch

Śniadanie – w pośpiechu, obiad – w czasie pracy. Kolacja to jedyny moment na chwilę relaksu. Solo lub z kimś jeszcze… Najważniejsze: z dala wielkomiejskiego zgiełku. Villeroy & Boch stworzył porcelanę stołową, która ziści marzenie o ucieczce za miasto… Prosta, bezpretensjonalna i stylowa! Jej śmietankowa biel i delikatny dekor przyniosą ulgę po ciężkim dniu i uspokoją zmysły.

Porcelana  Villeroy & Boch

For Me: biel, która nie rozprasza

Kolekcja For Me to biała porcelana stołowa w stylu modern country – nasycona atmosferą słonecznego lata. Ponadczasowy design i retro urok For Me stanowią połączenie, któremu trudno się oprzeć. Śmietankowa biel kolekcji nie rozprasza, lecz skupia uwagę na daniu i wydobywa esencję smaków. Na tle białej porcelany wyraźniej będzie widać grę świateł, faktur, kształtów i materiałów. To one pobudzą wyobraźnię i zaostrzą apetyt. Kolekcja sprawdzi się zarówno podczas szybkiego śniadania w pojedynkę, jak i na dużej imprezie ze znajomymi. For Me łączy w sobie funkcjonalność, estetykę i wygodę użytkowania. Ponadto odznacza się delikatnymi liniami i łagodnymi kształtami. Można zdecydować się na cały komplet lub wybierać spośród filiżanek, spodków, talerzy czy półmisków. Teraz czas na kulinarną przygodę w sielankowej scenerii!

Floreana: historyczny dekor w nowoczesnej interpretacji

Wybrane artykuły z kolekcji For Me ubrano w litograficzny dekor i nadano im imię Floreana. To romantyczny akcent na tle śmietankowej bieli. Kwiatowy motyw na białej porcelanie powstał z inspiracji wzorami z miedziorytów i sławnych płytek z Mettlach, które w zdecydowany sposób wpłynęły na estetykę marki Villeroy & Boch na przełomie XIX i XX wieku. Znane dekory, takie jak Brombeere, Rubus i Phönix, zreinterpretowano i umieszczono we współczesnym kontekście. Delikatne błękitne, zielone i czerwone kwiaty na śmietankowym tle – to wzór, który subtelnie je ożywi!

Villeroy & Boch: kojąca biel porcelany

Śmietankowa biel kolekcji For Me i Floreana sprawdzi się zarówno w rustykalnym wnętrzu, jak i w stylistyce nowoczesnego minimalizmu. Okaże się też ciekawym przełamaniem wielkomiejskiego stylu. Doskonale będzie się prezentowała w barwach wiosny, lata i jesieni, podkreśli nasycone barwy dań oraz wpisze się w atmosferę zimy. For Me i Floreana – dla mnie, dla Ciebie, dla wszystkich.

(Czytany 112 razy)