Prezent na rocznicę

obraz

Nieważne czy to pierwsza rocznica ślubu, trzydziesta czy pięćdziesiąta. Małżonkowie ucieszą się tak samo, kiedy odpakują niesamowitą niespodziankę sprezentowaną im przez Ciebie – zdjęcie zrobione podczas składania przez nich przysięgi małżeńskiej, powiększone i wydrukowane na płótnie.

Fotografia stanie się wtedy wzruszającą ozdobą ściany, dzięki której zawsze będą mogli przypomnieć sobie niezapomniany dzień, podczas którego postanowili połączyć się węzłem małżeńskim. Obraz powieszą w salonie czy przedpokoju, chwaląc się przychodzącym gościom.

obraz

Ponadto będzie to nie tylko doskonałe przypomnienie szczęśliwego dnia ich życia, ale także możliwość ciepłego pomyślenia o osobie, która sprezentowała im taką niespodziankę. Obrazy drukowane są na płótnie powlekanym, a jakość wydruku jest fotograficzna. Kolory nasycone i trwałe. Wydruk jest robiony ze zdjęcia cyfrowego pobieranego z bazy albo z własnego zdjęcia, o ile spełnia kryteria jakościowe.  Sprawdź dostępne oferty na obrazy na płótnie, a na pewno nie będziesz żałować ani jednej wydanej złotówki – https://www.fototapeta24.pl/obraz

(Czytany 22 razy)