Ściana na wiele sposobów

Dom można dekorować na wiele różnych sposobów. Skupimy jednak się w tym miejscu na ścianach, choć i te jak wiadomo są zdobione w różny sposób – malowane, gipsowane, plakatowane, w boazerii i wiele, wiele więcej. A czy wiedzą Państwo co jest dziś najmodniejszym rozwiązaniem? Oczywiście! Fototapety – dają one naprawdę spore pole do popisu w tym temacie. Każdy kto chce w najlepszy sposób ozdobić swój dom – unikatowo, solidnie, ciekawie – powinien właśnie w tym temacie się dowiedzieć czegoś więcej.

Dzisiaj właściwie można wybrać dla siebie cokolwiek się chce i jakkolwiek się to chce – na fototapetę dostępne są wszelkie grafiki i kolory tęczy. Zamiast wybierać nudne biały ściany można zatem pozwolić sobie na większe szaleństwo – a naprawdę warto! Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat – koniecznie poszperaj w sieci. Fototapeta to naprawdę inspirująca dekoracja ściany.

Living Room

Zanim wybierzemy fototapetę, warto poszperać w internecie, w którym można znaleźć mnóstwo inspiracji. Pamiętajmy jednak, że inspiracja samą fototapetą to za mało, ponieważ aranżacja wnętrza to pewna spójna całość. Nie jest łatwo dopasować fototapetę do pomieszczenia, które jest użytkowane. W nowych wnętrzach możemy posiłkować się pomocą projektanta wnętrz.

Wybierając fototapetę, najpierw musimy zmierzyć ścianę i sprawdzić, czy jakaś część będzie zasłaniana przez meble, zasłony, lampę lub jakikolwiek inny sprzęt. Jeśli tak, to być może nie trzeba kupować fototapety na całą ścianę. Można zostawić niezaklejone pasy z obu stron i z góry, wtedy fototapeta nadal będzie zwracać uwagę, a będzie dużo mniej kosztować. Znając wielkość fototapety, można przystąpić do wyboru motywu. Polega to na tym, że wybiera się zdjęcie, przeszukując galerie tematyczne lub kolorystyczne. Jeśli trafimy na interesujący motyw, to w panelu zamówienia wpisujemy wymiary, które deklarują również ramkę do kadrowania zdjęcia. Teraz możemy tę, ramkę przesuwać i zmniejszać lub powiększać, aby wybrać najciekawszy fragment zdjęcia do wydruku. Trzeba uważać, żeby ten fragment nie był zbyt mały, bo na fototapecie będą widoczne piksele.

Więcej – Fototapety-3d.pl

(Czytany 540 razy)