Wybieramy meble do ogrodu

Aranżacja ogrodu to wspaniałe zajęcie, jeśli ma się odpowiednią ilość pieniędzy na akcesoria i rośliny oraz jakiś pomysł bądź wiedzę. Dzisiaj znalezienie informacji o aranżowaniu ogrodu nie jest trudne, bowiem w sieci można trafić na ogromną ilość metod, pomysłów i przede wszystkim akcesoriów, zarówno meblowych jak i innych dodatków.

Wydaje się, że to właśnie meble i akcesoria ogrodowe to najważniejszy aspekt dekoracji ogrodu. Jeśli Wam również się tak wydaje, koniecznie musicie zastanowić się kilka razy zanim zakupicie swoje wymarzone meble.

Aby meble pozostawały jak najdłużej w dobrej kondycji i nie sprawiały nam problemu, musimy zastanowić się na tym z jakiego materiału w naszym wypadku powinny być one wykonane. Wiele zależy od trybu życia, ilości czasu, zasobności portfela i oczywiście wrażeń estetycznych, ale to nie one powinny w tym momencie górować.

stol-biesiadny-artur-125

Do ogrodu najlepiej pasują meble drewniane, ponieważ jest to materiał naturalny i nie będzie raził w ogrodzie. Najprostsze stoły ogrodowe, o prostokątnym blacie, takie jak na zdjęciu będą najlepsze. Taki stół w ogrodzie lub na tarasie zajmuje niewiele miejsca, a można posadzić przy nim kilka osób. Do kompletu można dobrać ławki i krzesła, również drewniane (http://styldrew.com/category/oferta/). Oczywiście zabezpieczenie stołu ogrodowego wykonanego z drewna przed wilgocią do obowiązek. Tylko wtedy zachowamy odpowiednia trwałość stołu i krzeseł przez lata. A na zimę lepiej chować meble ogrodowe pod dach.

(Czytany 153 razy)